Analīze. Mērīšana. Kontrole.

Par kompāniju

SIA Ecoplus uzsāka darbību 2005. gadā. Latvijas komercreģistra numurs 40003736909.

Laika gaitā SIA "ECOPLUS" ir nostiprinājusies Latvijas tirgū kā viena no vadošajām termometru un dažādu tehnoloģisko procesu kontroles iekārtu izplatītājām.

Šodien apmēram 90% komerciālās attiecības uztur piegādes pastāvīgajiem klientiem, kuru vidū ir pārtikas ražošanas uzņēmumi, farmaceitiskās ražotnes, ķīmiskās ražotnes, medicīnas un veterinārmedicīnas iestādes, ūdens attīrīšanas un uzturēšanas dienesti un daudzi citi.

Mēs cenšamies neatpalikt no laikmeta un modernās ražošanas prasībām pastāvīgi pilnveidojot un attīstot mūsu zināšanas, piedaloties attiecīgajās apmācībās, izstādēs, semināros. Rūpējamies par mūsu klientu savlaicīgu informēšanu par tehnoloģiju jaunumiem un savlaicīgu pasūtījumu izpildi. Preču un pakalpojumu sortiments tiek pastāvīgi atjaunots un pilnveidots. Visas piedāvātās preces izgatavotas pasaules vadošajos attiecīgās specializācijas uzņēmumos un atbilst starptautisko standartu prasībām.

10 gadu veiksmīgas darbības laikā esam nokomplektējuši produkcijas sortimentu, kas atbilst pašiem augstākajiem kvalitātes kritērijiem un tiek piedāvāts par pieņemamu cenu.

Mūsu piegādātāji ir vairāk kā 30 ražotāju un izplatītāju firmu daudzās pasaules valstīs, kuru produkcija tiek nepārtraukti pilnveidota, sekojot ražošanas tehnoloģiskās vadības un laboratoriskās kontroles attīstībai.