Analīze. Mērīšana. Kontrole.

Termometri un mēģenes – laboratorijas iekārtas, kas vienmēr ir pieprasītas

Laboratorijas iekārtošana – šis process vienmēr ir bijis grūts, it sevišķi tas ir mūsdienās. Termometri, laboratorijas trauki un citas laboratorijas iekārtas ir nepieciešami augstas kvalitātes, jo no tā atkarīga produktivitāte un iespēja veikt dažādus pētījumus.

SIA „KLIVA” laboratorijas iekārtas ir profesionālas un mūsdienīgas iekārtas, kurām piemīt augsta kvalitāte un pieejamas cenas. Sadarbojoties ar mums, Jūs varēsiet bez problēmām nokomplektēt savu laboratoriju, pasūtot termometrus, mēģenes, svarus u.c. iekārtas.

Pieprasītākās produkcijas pastāvīga nomaiņa noliktavā, kompetenti speciālisti un visas produkcijas kvalitātes garantija – ir tas, ar ko var rēķināties ikviens mūsu kompānijas klients.

Termometri – vispieprasītākās laboratorijas iekārtas

Mūsu kompānijas mājas lapā ir plaša dažādu termometru izvēle. Šeit Jūs varat pasūtīt nepieciešamo termometru vai arī uzzināt visu vajadzīgo informāciju par to, kā arī salīdzināt ar analogām iekārtām. Jums palīdzēs kompetenti konsultanti, sazināties ar kuriem Jūs varat pēc norādītās mājas lapā kontaktinformācijas.

Kopumā, laboratorijas apstākļos, termometrus izmanto veicot pētījumus, lai noteiktu izpētāmā materiāla temperatūru. Piedāvāto iekārtu darba temperatūru diapazons ir ļoti plašs. Visi termometri ir ļoti precīzi un piedāvājuma klāsts ir plašs.

SIA „KLIVA” piedāvā bezvadu, bimetāla un infrasarkanā starojuma termometrus, superprecīzus profesionālus, stikla un elektroniskos termometrus, kā arī iespēju iegādāties pie mums termohigrometrus un temperatūras un mitruma reģistratorus. Visa produkcija ir sertificēta un atbilst valsts un nozares normām un standartiem. Citiem vārdiem sakot, Jūs būsiet pārliecināti, ka iegādātie pie mums termometri atbilst kvalitātei un darba gaitā neradīs nekādus „pārsteigumus”.

Mēģenes plašā izvēlē

Iespējams, ka mēģenes nav svarīgākais un dārgākais laboratorijas iekārtu elements, tomēr tās ir neaizvietojams un visizplatītākais laboratorijas trauku veids. Pie mums Jūs varat iegādāties visaugstākās kvalitātes un dažādas nozīmes mēģenes. Mūsu piedāvātās mēģenes ir izgatavotas no laboratorijas stikla un pateicoties tam, tās ir ļoti izturīgas.