Analīze. Mērīšana. Kontrole.

Svari - to veidi un īpatnības

Kompānijā Kliva Jūs varat izvēlēties tirdzniecības svarus, kas ir ne tikai veikalu, specializētu ražotņu un laboratoriju palīgs, bet arī - nepieciešamība. Arī ikdienā ir vajadzīgi svari un taimeri. Mūsdienās eksistē daudz dažādu svaru, kas atšķiras ar raksturojumu veidiem:

  • Maksimālo svara robežu;
  • Gabarītiem;
  • Tirdzniecības svari, ar dažādiem korpusa tipiem;
  • Funkcionēšanas īpatnībām;
  • Taimeriem- to esība vai neesamība.

Svaru pamata veidi:

1. Grīdas.

Domāti smagu priekšmetu, no 6 līdz 600 kg, svēršanai. Dažus var pieslēgt pie kompjūtera, lai automatizētu svēršanas uzskaiti.

2. Platformas.

Izmanto statiskai kravu, konteineru, paliktņu svēršanai rūpniecības uzņēmumos. Tie var būt 2 veidu – grīdas (vienkāršāki un elementārāki ekspluatācijā, paredzēti lielai kravnesībai, putekļu un ūdens izturīgi) un elektroniskais platformas aparāts, kuru var izmantot, kā dažādu mehānismu un ierīču svēršanas elementu.

3. Uzskaitāmie svari.

Izmanto, lai nosvērtu un uzskaitītu izstrādājumu daudzumu. Ir gan grīdas, gan galda.

4. Tirdzniecības svari.

Domāti preces svēršanai un fasēšanai, tāpat aprēķinot tās vērtību. Tādiem svariem ir liela displeju izvēle, un var izmantot preču porciju svēršanai un to vērtības aprēķināšanai. Lielākoties šādi svari domāti norēķinam ar pircējiem, un tiem ekspluatācijā obligāti jāiziet valsts kontrolēta verificēšana. Iespējamā mērījumu kļūda - 2-5 gr.

5. Laboratorijas svari.

Tiem ir vislielākā mērījumu precizitāte. Izmanto, lai noteiktu niecīgu svaru, kā arī nosvērtu ļoti dārgas preces, piemēram- dārgmetālus un dārgakmeņus. Iedalās:

  • Juvelieru;
  • Precīzie;
  • Analītiskie. Var būt dažādu mēriedaļu un ar papildus funkcijām.

6. Svari ar uzlīmju izdruku.

Svaros ir iebūvēts etiķešu printeris. Tas dod iespēju izdrukāt etiķeti, norādot datus par preci, svaru, vērtību un cenu. Uz uzlīmes būs svītru kods un grafiskais zīmējums.

Firma Kliva piedāvā lielu taimeru un dažādu tirdzniecības svaru izvēli, jebkuriem mērķiem un vajadzībām.