Analīze. Mērīšana. Kontrole.

Raksti

4 aprīlī
Laboratorijas iekārtošana – šis process vienmēr ir bijis grūts, it sevišķi tas ir mūsdienās. Termometri, laboratorijas trauki un citas laboratorijas iekārtas ir nepieciešami augstas kvalitātes, jo no tā atkarīga produktivitāte un iespēja veikt dažādus pētījumus.
17 martā
Pirometri – ierīces temperatūras mērīšanai bezkontakta veidā. Atšķirībā no kontakta termometriem, infrasarkanās ierīces mēra temperatūru, pamatojoties uz ķermeņa izstarotā siltuma daudzumu. Dotās laboratorijas iekārtas ir ierobežotas un var sniegt datus tikai redzamās gaismas izstarošanas diapazonā, ko izstaro fizisks ķermenis vai vide.
11 februārī
Svari laboratorijā nemaz neizskatās kā tirdzniecības svari, ko esam pieraduši redzēt uz veikalu letes. Tie ir domāti pavisam kam citam.
9 janvārī
Kompānijā Kliva Jūs varat izvēlēties tirdzniecības svarus, kas ir ne tikai veikalu, specializētu ražotņu un laboratoriju palīgs, bet arī - nepieciešamība. Arī ikdienā ir vajadzīgi svari un taimeri.
3 decembrī
Kompānijā Kliva Jūs varat izvēlēties tirdzniecības svarus, kas ir ne tikai veikalu, specializētu ražotņu un laboratoriju palīgs, bet arī - nepieciešamība. Arī ikdienā ir vajadzīgi svari un taimeri.
27 novembrī
Pašlaik nav iespējams iztēloties nopietnu laboratoriju, kurā neatrastos labākās laboratorijas iekārtas. Visdažādākā veida adapteri, mērinstrumenti, speciālas piltuves un daudz citu profesionālu atribūtu – tās ir tieši tās lietas, kurām noteikti jāatrodas laboratorijā.
27 novembrī
Ja jūs uzskatāt, ka mūsdienu svaru ierīces ir vienīgi tirdzniecībai paredzēti svari, kā arī mājai un citām organizācijām, jūs ļoti maldāties. Svaru iekārtu tirgus pašlaik attīstās ne pa dienām, bet pa stundām.
26 augustā
Ar jēdzienu “termostats” ir jāsaprot ierīce, kas paredzēta pastāvīgas temperatūras uzturēšanai. Tas tiek nodrošināts ar speciāla termoregulatora pielietošanas palīdzību vai fāzes pāreju (piemēram, ledus kušanas process).
26 augustā
Mūsdienīgas laboratorijas ir apgādātas ar visu iespējamo aparatūru un iekārtām, kas ļauj bez grūtībām veikt jebkurus izmēģinājumus un darbus pilnā apmērā. Un pašlaik neatkarīgi no savas darbības veida ikviena kompānija, kurā ir laboratorija, cenšas iegādāties labākās laboratorijas iekārtas.
26 augustā
Prakse liecina: pašlaik svari tiek pārdoti ne tikai tā iemesla dēļ, lai sekotu līdzi sava ķermeņa svaram vai nosvērtu pārtikas produktus virtuvē.